Bilgisayar Markaları
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çevrimdışı Terlan
Yeni Üye
Üye Grubu
Üyelik no: 44
Konu Sayısı: 45
Nereden:
Rep Puanı: 1
Teşekkür: 0
5 mesajına 5 teşekkür edilmiş.

(14.08.2021 15:13)fenhas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(12.08.2021 21:02)Terlan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(12.08.2021 20:30)fenhas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(12.08.2021 00:46)Terlan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(11.08.2021 23:45)fenhas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  aynen psg kötü bir tercih neymar için gitti bence

Niye, neymar ile arasında ne var ki?. Ya ingiltere ligi ilk 10 takımı bile öyle güzel işler yapıyor ki. Fransa ligi çekişmeli değil ki. Hep psg alıyor maçları. İngiltere liginde city, Man utd, liverpool, tottenham, chelsea... Çekişmeye baksana Gülümseme hatta bence böyle zorlu mücadeleler sık sık yaşandığı için bu yüzden ingiltere ligi şampiyonlar liginde çok iyi iş yapıyor. Psg şampiyonlar ligine kadar zorlu takımla karşılaşmıyor ki ksjdjsjjsjs
gittiği lig kötü ispanya da o kadar iyi değildi bence 2-3 takım var. Bakalım bundan sonra en iyi futbolcu ödülünü alması çok zor.

Psg çok zengin Bi kulüp. Ama defansa yatırım yapmıyor. Fifa 07 oynarken ben de öyle yapardım, tüm en iyi oyuncuları tek takımda topladım. Defansa bile Ronaldinho koymuşluğum var Gülümseme defans çok önemli.

Roberto carlosu forvete koyup oynardık ahahaha

Olum senle Bi gün buluşursak fifa 07 oynayalım internet kafede olmaz mı? Canım çok pis oynamak istiyor ya. Küçüklüğüm bu oyunla geçti diyebilirim. Orta sahadan gollerim meşhurdur.
Alıntı ile CevaplaQuote
Çevrimdışı fenhas
width=
Site Kurucusu
Admin Grubu
Üyelik no: 7
Konu Sayısı: 1358
Nereden:
Rep Puanı: 25
Teşekkür: 204
56 mesajına 61 teşekkür edilmiş.

Ürünler: (Ürünlerime bak)
(15.08.2021 23:03)Terlan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(12.08.2021 20:30)fenhas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(12.08.2021 00:46)Terlan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Niye, neymar ile arasında ne var ki?. Ya ingiltere ligi ilk 10 takımı bile öyle güzel işler yapıyor ki. Fransa ligi çekişmeli değil ki. Hep psg alıyor maçları. İngiltere liginde city, Man utd, liverpool, tottenham, chelsea... Çekişmeye baksana Gülümseme hatta bence böyle zorlu mücadeleler sık sık yaşandığı için bu yüzden ingiltere ligi şampiyonlar liginde çok iyi iş yapıyor. Psg şampiyonlar ligine kadar zorlu takımla karşılaşmıyor ki ksjdjsjjsjs
gittiği lig kötü ispanya da o kadar iyi değildi bence 2-3 takım var. Bakalım bundan sonra en iyi futbolcu ödülünü alması çok zor.

Psg çok zengin Bi kulüp. Ama defansa yatırım yapmıyor. Fifa 07 oynarken ben de öyle yapardım, tüm en iyi oyuncuları tek takımda topladım. Defansa bile Ronaldinho koymuşluğum var Gülümseme defans çok önemli.

Olum senle Bi gün buluşursak fifa 07 oynayalım internet kafede olmaz mı? Canım çok pis oynamak istiyor ya. Küçüklüğüm bu oyunla geçti diyebilirim. Orta sahadan gollerim meşhurdur.

olur neden olmasın Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme
[Resim: ib2GimugWKYW8M.gif]
http://forumcenter.1forum.biz/ and http://tripodforum.com/

ADMİN OLUŞUM YETER Açık Ağızlı Gülümseme SİTEDEKİ HER TÜRLÜ SIKINTINIZ İÇİN ÖM ATMAKTAN ÇEKİNMEYİN Göz kırpma
Alıntı ile CevaplaQuote
Çevrimdışı Terlan
Yeni Üye
Üye Grubu
Nereden:

(15.08.2021 23:50)fenhas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(12.08.2021 20:30)fenhas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  gittiği lig kötü ispanya da o kadar iyi değildi bence 2-3 takım var. Bakalım bundan sonra en iyi futbolcu ödülünü alması çok zor.

olur neden olmasın Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Bak mesela, fifa 07 oynayınca yüzümdeki mutluluğu görmeni istiyorum. Yeneceğimden falan değil, cidden hem çok duygulanıyorum oynarken hem de internet kafenin üzerimde çok değişik bir hissi var. Oynarken hayran hayran oynuyorum. Rakip de zorladı mı, sabaha kadar oynarız Açık Ağızlı Gülümseme
Alıntı ile CevaplaQuote
Çevrimdışı fenhas
width=
Site Kurucusu
Admin Grubu
Üyelik no: 7
Konu Sayısı: 1358
Nereden:
Rep Puanı: 25
Teşekkür: 204
56 mesajına 61 teşekkür edilmiş.

Ürünler: (Ürünlerime bak)
(16.08.2021 08:51)Terlan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(12.08.2021 21:02)Terlan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Psg çok zengin Bi kulüp. Ama defansa yatırım yapmıyor. Fifa 07 oynarken ben de öyle yapardım, tüm en iyi oyuncuları tek takımda topladım. Defansa bile Ronaldinho koymuşluğum var Gülümseme defans çok önemli.

Bak mesela, fifa 07 oynayınca yüzümdeki mutluluğu görmeni istiyorum. Yeneceğimden falan değil, cidden hem çok duygulanıyorum oynarken hem de internet kafenin üzerimde çok değişik bir hissi var. Oynarken hayran hayran oynuyorum. Rakip de zorladı mı, sabaha kadar oynarız Açık Ağızlı Gülümseme
eskilerin tadı bi başka oluyo be Gülümseme tabi neden olmasın umarım bir gün bunu yaparız Açık Ağızlı Gülümseme
[Resim: ib2GimugWKYW8M.gif]
http://forumcenter.1forum.biz/ and http://tripodforum.com/

ADMİN OLUŞUM YETER Açık Ağızlı Gülümseme SİTEDEKİ HER TÜRLÜ SIKINTINIZ İÇİN ÖM ATMAKTAN ÇEKİNMEYİN Göz kırpma
Alıntı ile CevaplaQuote
Çevrimdışı Terlan
Yeni Üye
Üye Grubu
Nereden:

(17.08.2021 03:25)fenhas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(16.08.2021 08:51)Terlan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(14.08.2021 15:13)fenhas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Roberto carlosu forvete koyup oynardık ahahaha

eskilerin tadı bi başka oluyo be Gülümseme tabi neden olmasın umarım bir gün bunu yaparız Açık Ağızlı Gülümseme

Hadi inşallah Gülümseme) büyük Bi gün olur, eminim Gülümseme)
Alıntı ile CevaplaQuote
 Teşekkür Edenler: fenhas

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Gazeteler